123464 ima található a honlapon, összesen 300356 imádkozás. Regisztrálj, majd kattints és imádkozz!
Ferenc pápa imaprofilja
Üdvözöljük Őszentsége Ferenc pápa imaprofiljában.
Ismételten felhívok minden, különösen a keresztény vezetőket, hogy a tárgyalások során tegyenek meg minden tőlük telhetőt azért, hogy véget vessenek minden folyamatban lévő konfliktusnak. Imádkozzunk a békéért a meggyötört Ukrajnában, Palesztinában, Izraelben, Libanonban, Mianmarban, Szudánban és Észak-Kivuban.
Aggodalmamat fejezem ki a Kongói Demokratikus Köztársaságban kialakult helyzet miatt. Sürgetem a feleket, hogy szüntessék be az ellenségeskedést és védjék meg a polgári lakosságot. Imádkozom a békéért, és felszólítom a helyi és nemzetközi hatóságokat, hogy kötelezzék el magukat a konfliktus békés megoldása mellett.
Hálámat fejezem ki minden közvetítőnek. Ez egy jó feladat, közbenjárni, hogy béke legyen. Köszönöm a közvetítőknek! Köszönetet mondok minden félnek, akinek része volt ebben a fontos eredményben. Remélem, hogy a megállapodásokat a felek azonnal tiszteletben tartják, és hogy a túszok végre hazatérhetnek, és átölelhetik szeretteiket. Sokat imádkozom értük és családjaikért.
Ne feledkezzünk el a szenvedő Ukrajnáról, Mianmarról, Palesztináról, Izraelről és az oly sok háborúban álló országról. Imádkozzunk a békéért. A háború mindig vereség! Kérem azt is, hogy imádkozzunk a fegyvergyártók szívének megtéréséért is, hogy az ő termékeik gyilkossághoz járulnak hozzá.
Szeretnék imádkozni az Úrhoz minden fiatal házaspárért, hogy fogadják örömmel a gyermekek, és a keresztelésre vitelük ajándékát.
Közel állok a kaliforniai Los Angeles területének lakosaihoz, ahol az elmúlt napokban pusztító tűzvész tombolt. Imádkozom mindannyiukért.
Ne felejtsünk el imádkozni a békéért. Ne feledkezzünk meg a meggyötört Ukrajnáról vagy a názáreti Izraelről. Ne feledkezzünk meg a háborúban álló országokról sem. Imádkozzunk buzgón a békéért, és ne felejtsük el, hogy a háború kivétel nélkül, mindig vereséget jelent.
Hálás köszönetemet fejezem ki mindazoknak, akik a konfliktus számos területén a párbeszédért és a tárgyalásokért munkálkodnak. Imádkozzunk azért, hogy a harcok minden területen megszűnjenek, és hogy határozott erőfeszítések történjenek a béke és a megbékélés érdekében.
Imádkozzunk együtt a háborúktól szenvedő családokért: a meggyötört Ukrajnában, Palesztinában, Izraelben, Mianmarban, Szudánban, Észak-Kivuban: imádkozzunk mindezekért a háborúba sodródott családokért.
Imádkozzunk, hogy karácsonykor legyen tűzszünet minden háborús fronton, Ukrajnában, a Szentföldön, az egész Közel-Keleten és az egész világon. Hallgassanak el a fegyverek, és csendüljenek fel a karácsonyi énekek!
Ezekben a Karácsony felé vezető napokban az Úrhoz intézett könyörgésének megújítására hívok mindenkit. Kérjük Őt, hogy adja meg a világnak a béke ajándékát. Imádkozzunk együtt.
Imádkozzunk a Mayotte-szigetcsoportot az elmúlt órákban sújtó ciklon áldozataiért. Lélekben közel állok mindazokhoz, akiket ez a tragédia érintett.
Amikor a szeretet és a béke nyelvét használjuk, ez lehetővé teszi számunkra, hogy párbeszédet folytassunk másokkal, még azokkal is, akik különböznek tőlünk. Ezzel a párbeszéddel kezdjük jobban megérteni egymást, lehetővé téve számunkra, hogy kövessük Jézust egy békésebb világ megteremtésében. A Kattints és Imádkozz egy lehetőség, hogy a most élő generációk a digitális világban megváltozzanak. "Isten hűséges és a reményünk benne olyan, mint egy szilárd horgony az égben."