Valami nagyon szépet ISTENÉRTBoldog vagy, mert hittél

Reggeli ima20 imádkozás /layout/img/logo.png

Máj
17

Boldog vagy, mert hittél
mondta Jézus Tamás apostolnak. Boldogok, akik nem látnak, és mégis hisznek.

A hitem látásból fakad? Látásból, hallásból, megtapasztalásból!!

Hogyan tudnék vigasztalni? Hogyan tudnék hittel beszélni Jézusról, ha még sohasem tapasztaltam meg az erejét? Hogyan? Töltekezzek! Olvassak! Tanuljak!

Úgy, ahogy a késő esti Jézus közelségéből erőt merítek. Milyen csodálatos a mi Istenünk!!

Magasztalja lelkem az Urat, és szívem ujjong Üdvözítő Istenemben!!

Kattintással jelezd, ha együtt imádkozol velünk!
Ezt az imát 0 alkalommal imádkoztad el.
Ezt az imát még nem imádkoztad el!

További imák

Küldetésünk

Amikor a szeretet és a béke nyelvét használjuk, ez lehetővé teszi számunkra, hogy párbeszédet folytassunk másokkal, még azokkal is, akik különböznek tőlünk. Ezzel a párbeszéddel kezdjük jobban megérteni egymást, lehetővé téve számunkra, hogy kövessük Jézust egy békésebb világ megteremtésében. ​​​​​​A Kattints és Imádkozz egy lehetőség, hogy a most élő generációk a digitális világban megváltozzanak. "Isten hűséges és a reményünk benne olyan, mint egy szilárd horgony az égben."