Szalézi Szent Ferenc Segíség a szeretethez
Napi Ima6 imádkozás 
Ajóakaratú embereknél minden rosszak legrosszabbika az, hogy mindig olyanok akarnak lenni, milyenek nem tudnak; és olyanok nem akarnak lenni, amilyenek tudnának.

Ajóakaratú embereknél minden rosszak legrosszabbika az, hogy mindig olyanok akarnak lenni, milyenek nem tudnak; és olyanok nem akarnak lenni, amilyenek tudnának.
A Pápa IMASZÁNDÉKA A leszerelésért és a békéért 2026 március
Imádkozzunk a pápával JÉZUSSAL a reggel VASÁRNAP
Imádkozzunk XIV. Leó pápa imaprofiljával Irán és a Közel-Kelet
XIV. Leó pápa VIDEÓJA A leszerelésért és a békéért 2026 március
XIV. Leó pápa Úrangyala imádsága Nagyböjt 3. vasárnapja
IGE naptár Nagyböjt 4. vasárnapja
Napi szent RÓMAI SZENT FRANCISKA ÖZVEGY ÉS SZERZETESNŐ
A nap Szentje RÓMAI SZENT FRANCISKA
Diós István - Napi kenyerünk Szentlecke 1Kor 1,18–25. Evangélium Mk 10,35–45. Szent Perpetua és Felicitász vértanú asszonyok
Bálint Sándor Ünnepi Kalendárium Gergely
A nap szentje Római Szent Franciska szerzetesnő, Özvegy és rendalapító (1384-1440) A bencés oblátusok védőszentje
Napi ÚTRAVALÓ Hamvazószerda után péntek
Az élet IGÉJE „Keljetek föl, ne féljetek!” (Mt 17,7) 2026 március
A Szentek kincsesháza Hofbauer Szent Kelemen Jézusom, addig akarok élni, amíg akarod!
Sajgó Balázs atya elmélkedése Nagyböjt 4. vasárnapjára Szemműtét
Istenes versek Juhász Gyula: 48 március 15.
Cseri Kálmán A kegyelem harmatja Az üdvösség sisakja
Az Ige mellett – Lányi Gábor János igemagyarázata „Ezt mondja az Úr: Ne áltassátok magatokat…” Jer 37
Napi Ige és Gondolat Igazi szabadság – kokárdával a szívünk felett 2026 március 15. vasárnap
KILENCED Szent Józsefhez Hatodik nap Szent József és a vallás gyakorlása
Amíg a világban vagyok a világ világossága vagyok Menj, mosakodj meg a Siloe tavában Nagyböjt 4. vasárnapja
IMA A HAZÁÉRT A Szent Margit Gimnázium diákjai Budapest, 2002. április. 13. Kossuth tér
Nagylányom visszatéréséért
Nagyböjti készület 2025. Országúti Ferencesek Nagyböjt 4. vasárnapja
Manréza – Nagyböjti lelkigyakorlat 2026 – Az élet bőségére vágyva 26. nap – Isten tetteiAmikor a szeretet és a béke nyelvét használjuk, ez lehetővé teszi számunkra, hogy párbeszédet folytassunk másokkal, még azokkal is, akik különböznek tőlünk. Ezzel a párbeszéddel kezdjük jobban megérteni egymást, lehetővé téve számunkra, hogy kövessük Jézust egy békésebb világ megteremtésében. A Kattints és Imádkozz egy lehetőség, hogy a most élő generációk a digitális világban megváltozzanak. "Isten hűséges és a reményünk benne olyan, mint egy szilárd horgony az égben."